3 zápasy za uplynulý týden

25.03.2019 10:24

Tento týden byl pro kluky fotbalově náročný. Nejdřív jsme v rámci pondělního tréninku sehráli přátelák proti Hájům. Ve středu přijelo Dynamo ČB a v sobotu nad ránem nás od Tempa odvážel bus směr Třeboň.

¨

Všechny tři zápasy měly společnou jednu věc a tou byl pomalý rozjezd. V pondělí proti Hájům to ke konci bylo ale hodně koukatelné a promítlo se to i do závěrečného skóre. Ve středu nás čekalo Dynamo, které přijelo se stejně starým ročníkem, doplněným o několik mladších kluků. Lehkost z přípravy byla rázem pryč a nebyli jsme schopni se dostat do pořádného zakončení. Soupeř, ač silný na míči, tak si hru zbytečně nekomplikoval a delšími míči větral naší obranu. Bohužel to na nás stačilo. I přes zlepšený výkon od poloviny zápasu se nám ztráta už nepovedla smazat a jihočeši přidali ještě pojišťující góly z brejků.

 

Jelikož se nám ještě nerozběhla pražská soutěž, protočili jsme několik kluků a v Třeboni dostali šanci kluci, co s námi tolik zápasů v lize neodehráli. Pokud si Dynamo občas zjednodušilo hru dlouhým míčem, tak Třeboň na jakoukoliv rozehru rezignovala úplně. Bylo to tedy jenom o tom kolik chyb vzadu uděláme a jak kvalitní budeme ve výstavbě hry a v zakončení my. Bohužel chyb bylo více než našich podařených akcí a tak jsme odjeli z kraje rybníků s prázdnou a s vědomím, že je třeba ještě přidat.