Aktuálně k Teribearu

06.09.2018 14:40
Stejně jako loni se naši trenéři rozhodli se svými hráči během pomoci dobré věci. Na pražském Vítkově se od 6. do 15. září koná charitativní běh Teribear. Za každý uběhnutý kilometr se partneři akce rozhodli věnovat 30 Kč na charitativní projekty – například ohroženým těhotným maminkám, týraným dětem nebo dětem z dětských domovů (podrobný výčet najdete na www.teribear.cz).
 
Hráči napříč kategoriemi v těchto dnech dostávají čip od svých trenérů (jednorázový poplatek za čip po slevě je 80 Kč - klukům rozdám ve čtvrtek po tréninku a peníze budeme vybírat nejspíš v to úterý při společné návštěvě) a od čtvrtka, kdy akce začíná, mohou sami kdykoliv na Vítkov vyrazit a začít sbírat kilometry za Tempo. V úterý 11. září v 17:30 se sejdeme u sochy Jana Žižky společně a snad se nám povede vylepšit loňské 12. místo, 2040 naběhaných kilometrů a potřebných 100 140 Kč.
 
Věříme, že na Teribearu potkáme v úterý i co největší množství rodičů a našich fanoušků! I ti mohou běhat za tým Tempa – stačí při online registraci na www.teribear.cz zadat bezpečnostní kód „B1WC7G“. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na své trenéry.