Generálka v Příbrami

30.08.2018 13:13

Letní zápasovou pouť po krásných areálech celé republiky jsme zakončili v Příbrami, kde nás čekal asi nejhezčí pažit, prostorná kabina, kde se při zápasech Fortuna ligy převlékají hráči hostí a i nejtěžší soupeř. Příbram v této kategorii patří určitě mezi top týmy v celé republice a tak jsme byli zvědaví na vzájemnou konfrontaci. Že to bude fuška jsme poznali už v první třetině. Tempo zápasu bylo velké a my se mu začali navykat postupně což mělo za následek prohru asi o 6 gólů. Nutno říct, že jsme většinu gólů soupeři spíš darovali. Největším problémem byla naše stereotypní hra a rozehrávka. Nebyli jsme schopni reagovat na vysoký presing soupeře nějakým delším  míčem za obranu do prostoru a všechno jsme se snažili prokombinovat od naší branky což mělo za následek, že se hrálo převážně právě u naší branky. Soupeři jsme to tedy značně usnadnili.

Do dalších dvou třetin jsme to chtěli změnit a hned to bylo o něčem jiném. Hlavně Ota Suchomel větral přibramskou obranu a přidali se i další. Jakmile jsme akce řešili v rychlosti a nechyběla nabídka, dal se hrát krásný zápas nahoru dolů. Pokud naše aktivita v těchto bodech opadla, hned jsme byli zatlačeni před naší branku. Další dvě třetiny už byly výsledkově vyrovnané a tak rozhodla ta nepovedená první. 

Všichni jsme tak poznali kde je ještě prostor pro zlepšování abychom mohli v těchto rychlých zápasech trápit ty nejlepší týmy. Hodně to bylo vidět na drobných ale důležitých detailech jako že nám v rozhodující chvíli utekl při zpracování míč nebo se nám o kousek nepovedla finální nebo předfinální přihrávka. 

Děkujeme fanouškům a i klukům co nebyli nominovaní ale vážili cestu podpořit své spoluhráče!

Přibrami děkujeme za velmi kvalitní zápas, který si můžeme za týden zopakovat.