Hodnocení sobotních turnajů

18.01.2016 11:30

Sobotní plesový den jsme odehráli dva turnaje.

Turnaje v nedaleké Jesenici se zúčastnilo pět týmů. Naši kluci předvedli vesměs dobré individuální výkony, ten týmový se postupně lepšil. Během ledna budeme objíždět pár podobných turnajů s cílem, aby se kluci nebáli vyzkoušet učené věci na tréninku pro ně v lehčích podmínkách. Poté budeme navyšovat kvalitu soupeřů, aby si naši kluci vyzkoušeli naučené věci i ve vyšší rychlosti. Kromě tohoto pozitiva těchto zápasů si kluci upevňují sebevědomí, což je pro jejich růst neméně důležité.

I na turnaji ve Zličíně jsme se prezentovali dvěma týmy. Dle slov trenérů se střídali lepší chvilky s těmi horšími. Přicházeli vítězství i prohry. Pozitivní je, že kluci se snaží učené dovednosti předvádět ve hře. 

Nejenom ve fotbalovém, ale i běžném životě se člověk bude setkávat s vítězstvími, ale i prohrami. Člověk se musí naučit oboje přijmout. Když to zvládne a z obojího se poučí, bude odolnější a bude se zlepšovat.

Na večerním plese jsme obsadili první místo v počtu rodičovské účasti. Pevně věřím, že si všichni jeho účastníci ples užili. :)