Hodnocení uplynulého víkendu

14.10.2015 10:03

Po minulém víkendu, kdy jsme sehráli velmi vydařené utkání proti Bohemians 1905, jsme měli tento víkend velmi náročný.

 

V sobotu jsme odehráli zápas proti Uhříněvsi. Uhříněves složila jeden tým z 07, kde jsme vyhráli o tři branky a i herně jsme byli o malinko lepší. Na druhém hřišti měla Uhříněves směsku dětí od 07 do 09. Věkový rozdíl byl velmi znatelný, což se projevilo i do rozdílu skóre. Naše výkony za ranních a velmi chladných podmínek byly slušné. 
 
V neděli si druhá parta dětí udělala fotbalový den. Nejdříve jsme ráno přijali pozvání od Viktorky Plzeň a přijeli k nim na přátelské utkání. Hráli jsme na dvou hřištích. Na jednom jsme byli celý zápas lehce lepší v přímočarosti a dravosti. Na druhém hřišti jsme střídali dobré s opravdu špatnými výkony. Někteří kluci zůstali v hlavách v autě nebo doma v posteli. Nutno dodat, že po technické stránce byla Viktorka na tomto hřišti lepším týmem. Zápasy s takovýmito soupeři nás mohou hodně posunout, především v rychlosti řešení herních situací.
 
Z Plzně jsme se vydali do Prahy na společný oběd a mistrovské utkání proti Slávii, která nastoupila s o rok mladšími hráči. Pro některé hráče to byla už třetí akce za víkend, ale i přesto se vymáčkli a podali slušný výkon, který stačil na vítězství asi o 15 branek.
 
Klukům, kteří nastoupili o tomto víkendu za jejich výkony, ale i rodičům za fandění, patří díky.