Nominace - Víkend 3. - 4.12.

25.11.2016 15:05

Příští víkend budou oproti původnímu plánu 2 nové události. V sobotu budeme hrát na Tempu proti našim 08 a jedna parta pojede na dvoudenní turnaj do Hlušic. Turnaj v Praze, který byl v rozpise se ruší.

 

Sobota - Neděle 3. - 4.12.

sraz: v sobotu ráno na místě (upřesním až dostaneme rozpis turnaje), adresa: Hlušice 1

odjezd: v neděli odpoledne (opět podle rozpisu)

nominace: Hampapa, Váňa, Kroužek, Suchomel, Beránek D., Tichý, Hron

co sebou: karimatka, spacák, svačiny (ovoce, sušenky, chleby, bez řízků se obejdeme, hlavní jídla budou budou zajištěna pořadatelem)

 

informace o turnaji na https://rmskcidlina-pripravky.webnode.cz/turnaje/a2016-2017/turnaj-pro-rocnik-2007/ 

 

Vzhledem k tomu, že jsem tento turnaj dohlašoval později, už je zabraný veškerý počet lůžek v domě mládeže kde se bude turnaj hrát. Pořadatelé nám nabídli společenskou místnost, která by byla jenom pro nás a spalo by se tedy na karimatkách a ve spacácích. Místnost je normálně vytápěná a koupelnu se záchodem budeme mít taky, takže si myslím že nám nic chybět nebude.

 

Sobota 3.12., 10:00

PŮ: Tempo - Tempo 08

sraz: 9:20

nominace: Brabec, Hejna, Smrček, Flídr, Hubač, Mezera, Janský, Fryš, Kalika, Neumann, Beránek M., Kacbuda, Binko, Šedina, Kindl, Novák

 

Ti co tento týden nejsou nominovaní půjdou určitě týden příští. Je nás hodně a tak se nějak musíme protočit. Případně pokud do toho vstoupí omluvenky nebo nemoci, může být někdo donominován.

Díky. 

DP