Ohlédnutí za víkendem

12.09.2017 10:18

Konečně se nám rozjely i soutěže přípravek a víkend jsme tak měli velice pestrý, neboť jsme měli v plánu hned 3 zápasy. Vše začalo v pátek na hřišti Čechoslovanu Chuchle. Bohužel pro naší hru bylo hřiště poměrně malé a hrbolaté, takže na krásu se příliš nehrálo a úspěšnější byl ten kdo byl zrovna důraznější. Po většinu zápasu jsme to byli my a skóre postupně narůstalo v náš prospěch. Pochvalu určitě zaslouží všichni brankáři, kteří se při zápase vystřídali. Rozehrávka byla prakticky bez chyby a většinou volili ta správná řešení. Ať už se jedná o otáčení hry, vyjetí, průnikovou přihrávku. Vepředu se nám, i díky výše zmíněným podmínkám, dařilo o něco hůře. Až na světlé výjimky, kdy si dokázali vyhovět hlavně naši nováčci Áda Kendra s Páťou Veselým jsme to zbytečně moc tlačili středem a bourali do hráčů.

Poskočíme o dva dny dopředu na hřiště ČAFC, kde kluci odehráli zápas Jihovýchodní ligy. Jednalo se o poslední zápas kluků pod pod hlavičkou našeho týmu a rozlučka to byla povedená. Plno krásných akcí, zakončení hlavou přímo po rohových kopech a na konci se kluci mohli radovat z vítězství. Všem klukům přeji hodně úspěchů a radosti ať už to bude stále na Tempu v kroužku, v partnerském týmu v Modřanech nebo třeba v úplně jiném sportu, který kluky bude bavit.

Zápasový trojboj končil v domácím prostředí na Tempu. Kluci si tak mohli poprvé osahat novou horní trávu, kterou ohodnotili jako výbornou pro skluzy (tímto zdravím Vencu Nechvílu). Na první kolo přijela žižkovská Viktorka. Co si vybavuji, tak po delší době jsme byli v plném složení (pouze Baštík chyběl) a na výkonu to bylo znát. Ani nevím, co k zápasu dál napsat jelikož plynul v pohodové atmosféře a kluci se fotbalem jednoznačně bavili. Spousta krásných akcí a gólů a tak jsme mohli řešit opravdu jenom detaily jako je třeba rozehrávka ze středového kruhu. Že je dobré se podívat jak stojí soupeř a že pokud stojí už v pěti nastartovaný na půlící čáře, dá se vymyslet i něco jiného než přihrávka dozadu. Varováním může být ale poslední čtvrtina u party kterou jsem zrovna sledoval. Kluci jako by byli už namlsáni a moc se jim do nějakého většího pohybu nechtělo. Výsledkem tak byla jediná prohraná čtvrtina.

Za námi tedy úspěšný víkend a už se těšíme na ten další. Všem soupeřům děkujeme za kvalitní konfrontaci a přejeme hodně úspěchů.