Pozvánka na Tempácký ples

06.11.2013 08:47

 

Tradiční Tempácký ples se letos uskuteční v sobotu 30. listopadu 2013 od 19 hodin v KC Novodvorská.

 

Závazné objednání lístků na ples u paní Váňové do 18.listopadu 2013!!!

 

 

Vážení sportovní přátelé, milí Tempáci,

ačkoliv podzimní část fotbalové sezony ještě zdaleka nekončí, rádi bychom Vás již nyní informovali, že tradiční Tempácký ples se letos uskuteční v sobotu 30. listopadu 2013 od 19 hodin v KC Novodvorská.

I když oficiální plakáty jsou ještě ve výrobě, využíváme této formy, neboť bychom byli velmi rádi, pokud byste si udělali čas a přijali naše pozvání. Abyste se přišli pobavit v lehce slavnostní atmosféře provázející oceňování nejlepších hráčů jednotlivých týmů, pořešit i nefotbalové otázky, zatancovat si a pobavit se. Věříme, že stejně jako v uplynulých letech bude ples dobrou příležitostí k utužení rodičovských kolektivů jednotlivých týmů a že termín před začátkem předvánočního shonu bude v tomto směru vhodnou příležitostí strávit příjemný večer. I když předběžný program plesu najdete na konci e-mailu, připomínám, že na místě bude opět připravena tombola, která vedle množství tempáckých suvenýrů opět nabídne také atraktivní hlavní ceny, jako byly v minulosti televize či horská kola.

Nejlepší formou, jak si objednat lístky tak, abyste se svými blízkými seděli pospolu či v rámci týmu obsadili sousední stoly, je hromadné objednání lístků prostřednictvím Vašich vedoucích či trenérů. Lístky budou jako obvykle k dostání u Petra Dedka (tel. 606 855 136). Také cena zůstává stejná (250,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě) a doufáme, že po dvou letech opět všechny zmizí „v předprodeji“ a bude beznadějně vyprodáno. Proto určitě neváhejte!

Jelikož je Tempácký ples „naší“ akcí, záleží jen na nás, jaký si ho uděláme. Pokud byste měli ve svém okolí kohokoliv (děti i dospělé), pro koho by mohl být náš ples vhodnou příležitostí k prezentaci nějaké zajímavé aktivity, například taneční, artistická či jiná kulturní vystoupení, budeme rádi za takovou informaci a zprostředkování kontaktu. Tempácké publikum bude jistě jako tradičně vděčné a rovněž pro vystupující by mohl být náš ples vhodnou formou prezentace. Rádi bychom obvyklý program plesu nějakým způsobem oživili, bohužel musíme si přiznat, že po deseti letech jsou naše možnosti i invence poněkud vyčerpané. Za jakoukoliv pomoc či nápad v tomto směru budeme proto velmi rádi.

Na viděnou na plese i před ním se těší…

Jiří Trunečka
předseda VV FC Tempo Praha


Program plesu:

19.00    Zahájení

19.30    Vyhlášení nejlepších hráčů mladší přípravky A a starších přípravek

                1. vystoupení

20.30    Vyhlášení nejlepších hráči žákovských týmů

                2. vystoupení

21.30    Vyhlášení nejlepších hráčů týmů dorostů

                3. vystoupení

22.30    Vyhlášení nejlepších mužů, trenéra roku a jedenáctky roku 2013

23.15    Soutěž a Tombola

02.00    Ukončení plesu