Příbram nám udělala radost!!!

06.09.2018 19:53

Poněkud netradičně ve středu 5.9. jsme poměřili své síly s jedním z favoritů naší žákovské soutěže týmem FK Příbram. S kluky s Příbrami jsme poměřili své síly před týdnem, kde výsledek, ale i předvedená hra byla více na straně soupeře. Z toho důvodu jsme přijeli do původního města havířů plni očekávání jak se kluci ponaučili z nedávného zápasu. 

 

Před samotným utkáním jsme si v kabině řekli, že se chceme soustředit pouze na náš výkon a na náš pohyb bez míče, tak abychom zůstali po celý zápas aktivní. Musím se přiznat,  a myslím, že můžu mluvit za všechny přítomné trenéry, že to, co naši hráči předvedli v následujících 90. minutách bylo přesně to, jak se chceme prezentovat a co kluky neustále učíme a nabádáme.

 

První dvě třetiny byly právem více na straně našich kluků, kteří svou již zmíněnou aktivitou a neustálým pohybem, dělali velký problém především záložníkům resp. středovým hráčům soupeře. Byla radost vidět s jakou chutí, zdravou agresivitou a odvahou se kluci prezentovali.

 

V poslední třetině již docházely po právu síly a byly jsme potrestáni několika zbytečnými góly. Nicméně v celkovém kontextu utkání jsme odjížděli s radostí z našeho výkonu a předvedenou hrou. Nechci vyzdvihovat jednotlivce, protože fotbal je týmový sport – v tomto případě však udělám výjimku a zmíním výkon a přístup v průběhu celého utkání Oty Suchomela. Takto bychom rádi, aby se prezentovalo čím dál více našich hráčů.