Shrnutí nedělních zápasů

06.10.2014 11:30

V neděli 5.října nás čekali 2 zápasy. V prvním z nich jsme se utkali s týmem Hájů. V první a v poslední části se nám dařilo obcházení hráčů. Kluci byli dravý a díky tomu skóre v náš prospěch narůstalo. Ve druhé a třetí části jsme na kličky zapomněli, zkoušeli jsme pouze prorážet skrz soupeře. Klukům určitě nešla upřít bojovnost. Když k ní zapojíme samostatné přemýšlení a začneme vhodně dělat kličky do volného prostoru s hlavou nahoru, tak budeme ještě úspěšnější.

K druhému zápasu jsme nastoupili proti týmu Újezdu Praha 4. Zápas to byl vyrovnaný. Zlepšit musíme dravost po míči, orientaci na hřišti a uvědomění si zda hrajeme přední nebo zadní hráče.
 
Kluci si s chutí zahráli. My trenéři a rodiče by jsme měli více podporovat i malé úspěchy našich dětí. Není nic hezčího než jiskřičky v očích dítěte.
 
Chtěl bych pochválit hráče, kteří se už pravidelně před i po zápase nebo tréninku dokáží sami převléci a osprchovat. Většinou to krásně koresponduje se samostatným chováním hráčů na hřišti. Někdo se dokáže rozhodovat sám a někdo pořád kouká a čeká na nějakou pomoc, co má dělat.