Shrnutí víkendu

25.01.2017 11:31

Náš fotbalový víkend začal sobotním zápasem zimní ligy na Vltavíně. Na zápase jsem být nemohl, a tak pouze zprostředkovaně předkládám poznatky pozorovatelů. Na přítomné diváky podle ohlasů nejvíce zapůsobil „zrzavý bijec“ a „vytáhlý klučina s brýlemi“. Rozklíčovat o koho se jedná, je pro znalce našeho týmu jednoduché a poznali v nich určitě Matěje Beránka a Lukáše Smrčka. Určitě se ale nenechali zastínit ani ostatní a důkazem je naše výhra 9:5.

V neděli jsme s další partou přivítali na domácí, napůl zmrzlé, půdě zvučného soupeře 1.FK Příbram. Díky souhře začínající chřipkové epidemie a odjezdů na hory jsme byli rádi, že jsme se na zápas sešli. Vlastně nám chybělo celé jedno hřiště kluků. O to víc jsme byli s trenéry zvědaví, jak to kluci bez střídání a bez obvyklých tahounů v těžkém zápase zvládnou. Snažili jsme se postavit dvě stejně silná hřiště, ale jak už to tak bývá, jednomu ten zápas sedl více druhému méně. První hřiště dokázalo každou čtvrtinu se soupeřem držet krok a byť ani jednu čtvrtinu nevyhráli odehráli velice dobrý zápas. U druhého hřiště byl problém hlavně v psychice. Po dobré první čtvrtině začali kluci postupem času podléhat každé obdržené brance a v poslední čtvrtině už jsme to Příbrami téměř neztížili.

Týmově jsme tentokrát na Příbram nestačili, ale bylo zajímavé sledovat některé individuální výkony našich hráčů. Zároveň kluci dostali další várku zkušeností, kde by měli ještě přidat.