Turnaj v Třebíči

13.06.2018 12:05

Turnaj v Třebíči

 

Na turnaji se nám po fotbalové stránce příliš nedařilo. Po stránce společenské jsme však jako tým i klub udrželi vysoký standard.

Na turnaji jsme měli dva týmy a bylo zajímavé sledovat a porovnávat jejich osudy v turnaji. Prvnímu týmu zlomila vaz úvodní dvě utkání se Slováckem a Libercem ve kterých kluci obdrželi rozhodující gól vždy 10 vteřin před koncem. Druhý tým, i přes prohry působil více semknutě a i mi přišlo, že tam byla větší radost ze hry. Celkově ale u obou týmů chybělo to, na co jsme se tento půlrok hodně zaměřovali a co kluci poslední půlrok dokázali předvádět, a to chtít neustále míč a svým pohybem nabízet možnosti řešení pro své spoluhráče. Jim pak ve většině případů nezbývalo nic jiného než se snažit procházet individuálně i přes více hráčů najednou což byla vzhledem ke kvalitě soupeřů těžká varianta. U druhého týmu byl stejný problém ještě násoben neustálým „braním si“ míče do soupeřů.

Všechno zlé je ale pro něco dobré a tak máme z turnaje spoustu učebního materiálu, které určitě využijeme na soustředění (tímto děkuji za pořízení videozáznamů Jitce a Borisovy Kendrovým), máme neuvěřitelně cennou zkušenost ze zápasu proti Sportingu Lisabon a především společné chvíle v celoklubovém kempu.

Tím se dostávám k obrovské pochvale rodičům za fantastickou atmosféru při zápasech a to i když se sportovně nedařilo. ČERVENÁ!!! - ŽLUTÁ!!!