Nominace

 

NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY

Typ utkání a soupeř: PU s FK Roudnice nad Labem

Datum: sobota 24.11. (čas bude upřesněn)

Sraz: 

Místo: Sportovní areál Horní Počaply, Horní Počaply 264

 

Nominace: 

________________________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s FK Metero Praha VIII

Datum: neděle 2.12. od 15:30h

Sraz: 14:45

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

DALŠÍ ZÁPASY (časy PU jsou orientační a mohou se změnit!!!)

Typ utkání a soupeř: PU s FK Ustí na Labem

Datum: sobota 12.1. od 12:30h

Sraz: 11:45

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s MFK Chrudim

Datum: sobota 19.1. od 12:00h

Sraz: 11:15

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s FK Čáslav

Datum: neděle 27.1. od 15:30h

Sraz: 14:45

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s FK Slavoj Vyšehrad

Datum: neděle 27.1. od 17:15h

Sraz: 16:30

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s FK Příbram

Datum: sobota 2.2. 

Sraz: 

Místo: Příbram

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s FK Baník Sokolov

Datum: sobota 23.2. od 12:00h

Sraz: 11:15

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s TJ Viktoria Vestec

Datum: sobota 23.2. od 14:00h

Sraz: 13:15

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s 1.SK Prostějov

Datum: čtvrtek 28.2. od 16:30h

Sraz: 15:45

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s FC Slovan Liberec

Datum: sobota 2.3. 

Sraz: 

Místo: Liberec

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s MFK Vítkovice

Datum: sobota 9.3. od 9:00h

Sraz: 8:15

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s SK Kladno

Datum: sobota 17.3. od 11:30h

Sraz: 10:45

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Typ utkání a soupeř: PU s FK Jablonec

Datum: neděle 24.3. od 13:00h

Sraz: 12:15

Místo: Tempo

 

Nominace: 

_______________________________________________________________________________________________________________________