Soustředění léto 2018 - Kunice

Termín: 19.- 24.8. 2018 
 
Místo konání:  sportovní areál Kunice, adresa: Hlavní 6, 251 63 Kunice. Trasa z Tempa na místo určeni. Cesta je cca 25 minut autem z Tempa, pkud byste se rozhodli o sportovní výkon a vyšli pěšky, tak jste na místě za krásných 5h (v tomto případě, pokud možno, trasu absolvujte jen jako dospělý a kluka umístěte do vozu kamaráda). 
 

 

Cena za pobyt: 4.500 Kč
 
Sportovní areál
Areál má celkovou rozlohu 24.000 m2 . Na této ploše jsou situována dvě kvalitní travnatá fotbalová hřiště o rozměrech 100 x 64 m a 92x62 m, která splňují všechny parametry pro mistrovská fotbalová utkání ČMFS, nově vybudované hřiště s povrchem z umělé trávy 3. generace o rozměrech 55 x 40 m, určené pro tréninky za nepříznivého počasí a pro utkání v „malém fotbalu, zejména však pro soutěžní utkání fotbalové líhně klubu, družstev přípravky a minipřípravky.
 
Ubytování
Penzion Pohádka
 
Strava
6x denně (snídaně, 3x svačiny, oběd, večeře)
 
Doprava na soustředění
Každý hráč samostatně
 
Zahájení soustředění
19.8. v 17h příjezd všech hráčů do areálu.
 
Odjezd ze soustředění
24.8. cca 16h odjezd 
 
Co sebou

oblečení a obuv na fotbal (kompletní tréninkový set - trenky, trička, mikina, šusťáková bunda, štulpny) včetně kopaček na trávu i na UMT a chráničů, láhev na pití, oděv na spaní, plavky, ručník, pláštěnku, holínky, hygienické potřeby, krém proti sluníčku nejlépe ochranný faktor 50+, hry pro volný čas (např. ping-pong, banbington, stolní hry, karty), kšiltovku, pytel na špinavé prádlo, teplé oblečení na večer, baterku, tužku, batůžek na výlet, kapesné dle uvážení

 

KLUCI NEBUDOU MÍT U SEBE TELEFONY ANI TABLETY!!!

BUDEME SE SNAŽIT CO NEJVÍCE RODIČE INFORMOVAT O KAŽDÉM DNI PŘES NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A FB ČI INSTAGRAMU. POKUD BUDETE MÍT NUTNOST VĚDĚT BLIŽŠÍ INFORMACE O VAŠEM DÍTĚTI, MŮŽETE NÁM TRENÉRUM VEČER ZAVOLAT.