Soustředění léto 2019 - Darovanský dvůr

Termín: 17.- 21.8. 2019
 
Místo konání:  Resort Darovanský dvůr, adresa: Darová 3, 338 24 Břasy. Trasa z Tempa na místo určení je ZDE. Cesta je cca 90 minut autem z Tempa.
 
 
 

 

Cena za pobyt: 4.600 Kč
 
Sportovní areál
Hotelový komplex tvoří několik budov v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, jejíž dominantou je velký travnatý prostor s rybníkem lemovaným majestátními staletými kaštany. Historické budovy, které obklopují rozsáhlý dvůr, byly i po rekonstrukci ponechány ve své původní podobě a dotvářejí tak atmosféru klidu a pohody malebné lokality uprostřed přírody. Do komplexu historických budov byl na místě původní vyhořelé stodoly citlivě umístěn i zcela nový objekt Kongres & Golf hotelu, který zajímavě uzavírá prostor dvora.
 
Celý postupně více než 10 let budovaný komplex dnes hostům nabízí velmi pestrou paletu služeb, ať již ubytovacích a stravovacích, tak i sportovních a dalších jiných. Přímo u hotelu se nachází areál 27-jamkového golfového hřiště, veřejné golfové hřiště s 9 jamkami, 3 tenisové kurty, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a hřiště na beach volejbal. Od roku 2006 nabízíme v našem Laser baru i dvě bowlingové dráhy, adrenalinové hry jako je moderní společenská hra LASER GAME, laser shot, kulečníky a šipky.
 
Ubytování
Hotel
 
Strava
6x denně (snídaně, 3x svačiny, oběd, večeře)
 
Doprava na soustředění
Každý hráč samostatně - prosíme o domluvu rodičů mezi sebou, aby nejel každý hráč samostatně
 
Zahájení soustředění
17.8. v ranních hodinách
 
Odjezd ze soustředění
21.8. ve večerních hodinách
 
Co sebou

oblečení a obuv na fotbal (kompletní tréninkový set - trenky, trička, mikina, šusťáková bunda, štulpny) včetně kopaček na trávu i na UMT a chráničů, láhev na pití, pyžamo, plavky, ručník, tenisky na běh, hygienické potřeby, krém proti sluníčku nejlépe ochranný faktor 50+, hry pro volný čas (např. ping-pong, stolní hry, karty), pytel na špinavé prádlo, teplé oblečení na večer, baterku, tužku, kapesné dle uvážení.

 

Všichni povinně sebou: švihadlo, 2 tenisové míčky, karimatku

 

KLUCI NEBUDOU MÍT U SEBE TELEFONY ANI TABLETY!!!