Doma ztráta v závěru z Loko Vltavín

21.10.2018 13:09

V sobotu jsme v rámci námi hrané druhé soutěže přivítali v domácím prostředí tým Loko Vltavín. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a s chutí hrát. První poločas byl v naší režii a skončil tak 2:1 v náš prospěch.

V druhém poločase na místo toho, abychom si vyzkoušeli naše kombinace a navýšili tak pohodlně skóre, začala soutěž o to kdo vstřelí gól z větší vzdálenosti. Ke konci zápasu jsme zcela zapomněli bránit a obdrželi tak v rychlém sledu dva góly, které obrátily výsledek, na který jsme již nebyli schopni reagovat.

I když není pro nás stále důležitý výsledek zápasu, mrzí nás projev v druhé půli, který byl více o prosazení jednotlivce na úkor týmu – což není špatné, ale řešení situací bylo uspěchané a kluci nechtěli hledat více herních řešení a uchylovali se pouze ke střele. Opět zápas, ze které se lze jen ponaučit a díky za něj.