KROUŽEK V TEMPU

09.10.2014 08:20
Kroužek v Tempu se bude konat přímo v areálu FC Tempo Praha (Ve Lhotce 1045/3, Praha 4) v úterý a ve čtvrtek vždy od 15.30 do 16.45 hodin. Začínáme ve čtvrtek 11. září 2014.

Kroužek je určen pro děti ve věku mladších přípravek, tedy pro ročníky 2006, 2007 a 2008, a to především (ale nikoliv výhradně) pro děti, které:
- na Tempu již trénovaly, ale z jakéhokoliv důvodu nemohou již trénovat s týmem mladší přípravky; nebo
přicházejí na Tempo a chtějí si sportování na Tempu vyzkoušet.

FC Tempo Praha - FK Dukla PrahaFC Tempo Praha - FK Dukla Praha
Zaměření Kroužku v Tempu bude všestrannější než u ostatních "klasických" týmů Tempa. Fotbal sice bude i zde preferovaným sportem (jsme přece ve fotbalovém klubu), ale mnohem větší důraz bude kladen na celkovou všestrannost a rozvoj obratnosti, rychlosti a síly jako potřebných základů pro jakýkoliv sport. Opět ale platí, že si děti budou především hrát.

Příspěvek pro Kroužek v Tempu činí 600,- Kč měsíčně, o způsobu úhrady vás informuje trenér nebo vedoucí, platba předem se nevyžaduje. Naopak, pokud si nejste jisti, přijďte si Kroužek v Tempu jeden nebo dva týdny vyzkoušet zdarma a uvidíte.

Pokud víte, že byste o Kroužek v Tempu měli zájem, stačí zaslat stručnou informaci na e-mail info@fctempo.cz, závazné přihlášky k vyplnění dostanete na Kroužku.

Kroužek v Tempu vede Tomáš Maurer, trenér UEFA A licence a absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu.