MUŽI A: TEMPO ZNOVU DO FINÁLE

27.05.2014 10:20

Tempo bude po roce obhajovat triumf v Poháru PFS. Rozhodla o tom výhra v Braníku.

Do semifinále nastoupilo Tempo velmi sebevědomě a soupeře přehrávalo především dobrou kombinací a zároveň důrazem v soubojích. Vyústěním úvodního tlaku byl Žákův gól po Tománkově uličce. Tempo dál zápas kontrolovalo a dalo úplně zapomenout na nevydařený přípravný zápas v zimní přestávce. Braník ale dost nečekaně udeřil po půlhodině hry z nenápadné akce a špatné komunikaci v obraně Tempa a začínalo se znovu.

Po změně stran Braník přidal na pohybu, hra se vyrovnala a domácí se dokonce dostali do vedení. Pomohl jim k tomu naprosto nečekanou přihrávkou, zejména pro spoluhráče, stoper Nechvíla a domácí hráč pohodlně skoroval do prázdné branky. Jenže Tempo dokázalo odpovědět prakticky z rozehrání, kdy se za obranu dostal Žák a nesobecky nabídl vyrovnání Stejskalovi - 2:2.

Stejskala pak nahradil Nwogu a hned za chvíli byl u rozhodujícího gólu, když utekl po levé straně a nabídl Jílkovi míč před prázdnou branku. Nwogu pak přihrál za tři minuty i Žákovi a ten stanovil skore na konečných 2:4. Po zbytek zápasu Tempo náskok v pohodě pohlídalo.

Finále se bude hrát opět na stadionu Viktorky Žižkov ve středu 4.6.2014 od 17:30 hodin. Soupeřem nám budou přeborové Háje, které výsledkem 1:0 vyřadily lídra přeboru Královice.

https://www.fctempo.cz/clanek/3665/muzi-a-tempo-znovu-do-finale