Tempo - Šeberov

09.09.2014 19:45

V neděli 7. září jsme odehráli první mistrovský zápas proti týmu ze Šeberova.  Za velmi pěkného počasí a příjemného fandění našich rodičů se odehrál zápas plný nasazení z obou stran. Na začátku zápasu nám chvilku trvalo, než jsme se probudili a pochopili, že soupeř umí rychle běhat. V dresech Šeberova hráli 2 velmi talentovaní hráči, kteří nám vstřelili většinu branek. Když nebyli tito dva hráči na hřišti, tak se nám dařilo přecházet jeden na jednoho i vsítit pár branek. Chtěl bych kluky pochválit, že se po celý zápas snažili o kličky, že se nebáli vystřelit i slabší nohou.

Chvála za tento zápas patří soupeři, který hrál hezký fotbal, jejich trenérům za přístup ke koučování dětí, rozhodčímu za dobře odpískané utkání a rodičům za fandění bez pokynů hráčům.

Během podzimu se budeme potkávat se soupeři, kteří nás třeba přehrají pomocí množství přihrávek, nebo díky tahání nitek hráčů od jejich trenérů. My chceme, aby se naši hráči rozhodovali samostatně a aby zkoušeli obcházet jeden na jednoho, nebo jeden na dva. Čas častých přihrávek a kombinací příde v budoucnu. Budeme dostávat góly z rozehrávky našich brankářů. Tyto góly se samozřejmě počítají, ale my je budeme brát jako cenné zkušenosti, které do budoucna pomohou našim malým nadějím.