Zhodnocení zápasu s Žižkovem

09.11.2014 18:00

V sobotních brzkých raních hodinách nás čekal zápas s Viktorkou Žižkov na Vítkově. Zápas se odehrával na dvou hřištích. Na jednom hřišti jsme v první čtvrtině totálně spinkali. Gólová prohra 1:9 byla vcelku odpovídající naší hře. Naši hru provázelo chumlování, neběhání, nepřemýšlení o situaci na hřišti. Od druhé čtvrtiny jsme se pomalu začali probouzet. Po dvou čtvrtinách jsme na jednom hřišti prohrávali 2:13. Tento samý tým se ve 3.a 4. čtvrtině probudil a naopak on udával herní i výsledkové tempo. Druhé hřiště mělo také pomalejší rozjezd v první čtvrtině. Od druhé však podali zlepšený výkon. Celkově byl zápas co se týče skóre vyrovnaný. Evidentně nejenom rodiče, ale i děti jsou po ránu ospalé :). Naší mezerou v tomto zápase bylo i obsazování hráčů, když jsme neměli míč. Utkání nám také ukázalo, že se v tréninku musíme zaměřit ještě více na obcházení soupeře. Postupně se budeme zaměřovat na správné vyhodnocování situací, kdy se pouštět do druhé, třetí kličky a kdy naopak bude lepší přihrát volnému hráči.