Ze zápasu na SKP

23.09.2018 19:21

Dnes jsme byli sestřeleni ze vzduchu. První čtvrtinu jsme v Budějovicích na půdě místního SKP prohráli 0:5 a 4 góly jsme dostali z rohových kopů. Téma na pauzu mezi třetinami bylo jasné. Mimo to jsme ještě probírali to, že sice krásně dokážeme držet míč, ale všechno je to na naší polovině a nejvíc si tak zahrál Baštík v brance. Od druhé třetiny jsme se začali prosazovat více, ale na silového soupeře, který měl ve svém středu několik dobrých individualit to stále nestačilo. Až poslední třetina ukázala, že můžeme v naší skupině porážet každého. Jakmile se nám rozběhali přední hráči a my je začali včas využívat už jsme na hřišti dominovali. Poslední třetinu jsme vyhráli 5:2 a ty dva góly jsme soupeři darovali chybami, které ale stále ještě k této kategorii patří. Z těch výborných okamžiků poslední třicetiminutovky bych vypíchl robinzonádu Baštíka při soupeřově penaltě, několik akcí na jeden dva doteky nebo Smrčovo vymíchání soupeře, který se točí asi ještě teď. Soupeři děkujeme za přínosnou konfrontaci a rodičům za bouřlivé fandění, které donutilo místní starší paní z nedalekého panelového domu nasednout na kolo a přijet nám říct, že rušíme její nedělní chvilku vyšívání.

Je třeba stále pracovat na tom, abychom hráli svojí hru po celou dobu zápasu a být v tomhle odolní a trpěliví. Zároveň jsem rád, že kluci i za stavu 0:5 nic nezabalili a hrát se ještě několik minut třeba bychom i stihli vyrovnat. Jak kluci chtěli, nejlépe vystihuje poslední moment zápasu, kdy jsme dali gól, Capy vzal míč a místo aby od středového kruhu rozehrával soupeř, rozehrál ho sám na naše hráče.